Tovar odosielame raz týždenne, vždy nasledovný pondelok!

OSMIA ATTRACTANT - Rozprašovač 25ml

Náš Osmia Attractant v praktickom rozprašovači. Slúži na prilákanie samotárskych včielok. Funguje na princípe prchavých látok pripomínajúcich feromóny /Osmia/. Odskúšané pre samotárske druhy včiel. Výrazne zvyšuje pravdepodobnosť obsadenia pripravených hniezd. Priláka aj prirodzene žijúce a v okolí sa vyskytujúce včielky. Nepriťahuje bežné včely medonosné. 

Priláka včielky a vďaka zvedavosti preskúmajú miesto aplikácie. V správnom čase (doba zakladania hniezda) teda zvyšujú šancu, že si včielka vyberie pripravené dutiny (hmyzí hotel, chovné sady, bambusové dutinky a podobne...).

Odporúčame kombinovať s tzv. vizuálnym attractantom. Podľa vlastnej skúsenosti je ideálnym práve bambusová dutinka. Stačí ich pár umiestniť ku alebo priamo do chovných sád/plechoviek/hotelov...

Položka bola vypredaná…
€4,90
Dostupnosť: Vypredané
Kód: 57
OSMIA ATTRACTANT - Rozprašovač 25ml
SAPCODE 102857 v
Akcia Novinka Tip
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Expresné dodanie
Expres kuriér na adresu
alebo dodanie na poštu
Najnižšie ceny na trhu
Najnižšie ceny
na Slovenskom trhu
Rýchle dodanie
Doručenie do druhého dňa
od odoslania zásielky

Podrobný popis

Použitie: Aplikujte pomocou rozprašovača v mieste požadovaného hniezdenia zo vzdialenosti á 15 cm. Prípravok používajte pred očakávaným liahnutím samotárskych včiel. Nezabudnite, že ku hniezdeniu musia mať samotárske včely vhodné podmienky! Preparát slúži na prilákanie a teda vyvolanie zvedavosti včiel na mieste a okolí aplikácie – objavenie vhodne pripraveného hniezdiska. Prípravok sa aplikuje v odstupe 10 dní.

Určenie: Preparát určený k lákaniu hmyzu -samotárskych včiel z rodu: OSMIA. Nesmie byť použité na iný účel. Nesmie prísť do kontaktu so sliznicou.

Obsah 25 ml.

Dodatočné parametre

Kategória: CHOVATEĽSKÉ SADY
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
Položka bola vypredaná…